Vernissage 28 februari : 20.00uur

Open 1, 2, 8 en 9 maart van 13.00 tot 17.00

################################

Mijn naam is Bert Bruijne en woon in Utrecht.

Na de middelbare school heb ik in 1985 de vakschool in Schoonhoven afgerond als zilver- en goudsmid.

In 1986 ben ik de avondopleiding aan de Hoge School voor de Kunsten in Utrecht begonnen en ben in 1992 afgestudeerd in de richting monumentale vormgeving.

Nadien heb ik een aantal projecten mee georganiseerd zoals Windows ’98; etalages in Hoog Catharijne welke leegstonden wegens renovatie en die gebruikt konden worden voor  kunsttentoonstellingen.

Tijdens de Nacht van de Poëzie werden een aantal kunstenaars uitgenodigd om een plek voor een dichter te maken.

Rond 2000 heb mijn kunst in de ijskast gezet omdat ik een doel en het plezier mistte om ermee verder te gaan.

Sinds een aantal jaren heb ik via fotografie de draad weer opgepakt.

Door elke dag één foto te maken en zo opnieuw te leren kijken.

Sindsdien ben ik ook weer gaan tekenen en werk op papier gaan maken over o.a Jan Arends (1925-1974). Schrijver/ dichter.

Dit werk is begin maart twee weekenden te zien  in de Gehoorzaal in Den Dolder.

#################################

Mijn naam is Jos Wijnen 31/10/1958 Heerlen

Nadat ik de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige had afgerond, besloot ik het er op te wagen. Aanmelden bij de Rietveld academie, richting fotografie, dagopleiding. Nadat ik de academie doorlopen had, een aantal jaren werkzaam geweest als, vooral portret fotograaf. Opdrachtgevers waren Quot, muziekkrant OOR, elsevier en intermediair. 

Net als Bert heeft de fotografie voor mij een aantal jaren in de ijskast gestaan, op zo af en toe een kleine opdracht, vooral in de omgeving van vrienden en kennissen.

Nu heb ik het allemaal weer opgepakt en hoop er nog vele jaren mee door te gaan.